Ons team

De Beste Jij Teamfoto

Arno de Swart

Talentregisseur Ijsselland
Tel: 06-41404629
Mail: arno@topsportoverijssel.nl

Marc de Haan

Marc de Haan

Talentregisseur Twente
Tel: 06-48383452
Mail: marc@topsportoverijssel.nl

Hendri Markvoort

Public Relations / Marketing
Tel: 06-13044058
Mail: hendri@topsportoverijssel.nl

Eric Lamsma

Projecten
Tel: 06-15240858
Mail:  elamsma@topsportoverijssel.nl

Martine Benneker

Regionale buurtsportcoach talent herkenning
Tel: 06-41552963
Mail: m.benneker@borne.nl

Ingrid Tempert

Regionale buurtsportcoach talent herkenning
Tel: 06-13939275
Mail: I.tempert@sportbedrijfdeventer.nl 

Michelle Perik

Regionale buurtsportcoach talent herkenning
Tel: 06-51899984
Mail: m.pierik@sportbedrijfalmelo.nl

Leontien Thewissen

Regionale buurtsportcoach talent herkenning
Tel: 06-41888530
Mail: l.thewissen@sportservicezwolle.nl

Lode Acke

Regionale buurtsportcoach talent herkenning
Tel: 06-36166960
Mail: l.acke@sportbedrijfdeventer.nl

De talentenregisseurs

De missie van de talentregisseurs is om een optimale ontwikkelomgeving te creëren binnen Overijssel. Voor jou als talentvolle sporter, je trainer/coach en anderen die jou helpen om te groeien in jouw favoriete sport en daarbuiten. De talentregisseurs brengen partijen bij elkaar, zorgen voor slimme verbindingen en werken aan een doorlopende lijn onderwijs – breedtesport – talentontwikkeling met aandacht voor o.a. coaching, voeding en overige begeleiding (mentaal, fysiek en medisch).

Regionale buurtsportcoaches Talent

De talentregisseurs werken nauw samen met de regionale buurtsportcoaches talent om talentvolle bewegers op jonge leeftijd uitdagende vervolgstappen aan te bieden.

De regionale buurtsportcoaches talent adviseren en ondersteunen de gemeenten in Overijssel bij het invoeren en opzetten van motorische testen. Ze bieden ondersteuning aan de lokale (vak)leerkrachten bij het uitvoeren van de testen en ondersteunen bij implementatie van diverse methodieken ten behoeve van het beweegvaardiger maken van àlle kinderen. Door middel van kennisoverdracht en ondersteunen bij het opzetten van diverse passende beweegprogramma’s zorgen ze voor een ontwikkelomgeving waarin het talent van het kind centraal staat in zijn of haar persoonlijke ontwikkeling.